جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

دکتر ناصر فخاری با حضور در برنامه صباح جدید (روز نو) شبکه جهانی العالم دیدگاه های اقتصادی خود را با مخاطبان این برنامه به اشتراک گذاشت.

برنامه صباح جدید

دکتر ناصر فخاری با حضور در برنامه صباح جدید (روز نو) شبکه جهانی العالم دیدگاه های اقتصادی خود را با مخاطبان این برنامه به اشتراک گذاشت.

به گزارش روابط عمومی شرکت، دکتر ناصر فخاری با حضور در برنامه صباح جدید (روز نو) شبکه جهانی العالم به صورت زنده دیدگاه های اقتصادی خود رابا مخاطبان این برنامه به اشتراک گذاشت.

دکتر فخاری در این زمینه عنوان کرد: جنایت های بی سابقه رژیم صهیونیستی بر کسی پوشیده نیست و اسرائیل علنا در پیش چشم مردم دنیا به صورت بی سابقه ای به کشتار غیر نظامیان از جمله زنان و کودکان مباهات می کند.

وی ادامه داد: در یک سطح در حالی که امواج خروشان خشم مردم دنیا نسبت به کشتار بی رحمانه غزه با هر دین و مرامی در حال فوران است برخی سران کشورها تغافل می کنند و بی اعتنا به خواست مردم سکوت کرده اند. در سطح دیگر، برخی حاکمان کشورهای اسلامی بیانیه محکومیت می خوانند در حالی که به روال سابق نیازهای اقتصادی رژیم سفاک را تأمین می کنند و شرکای اقتصادی این رژیم هستند.

مدیرعامل سازمان اقتصادی کوثر با کریه توصیف کردن این دوگانگی و نفاق متذکر شد: بازگشت به خدا فرجام کار همه انسان هاست. لذا آن دسته از حاکمان نفاق زده از انتقام و تاوان الهی بخاطر منافع اقتصادی و مبادلات تجاری ناچیز زود‌گذر اندیشه کنند.

در ادامه  گفت: امام خمینی(ره) از آیه ۴۱ سوره نساء که قاعده نفی سبیل نیز نام دارد برای حاکمیت انقلابی ایران راهی ساخت تا بر مبنای آن تمامی مسیرهای های اقتصادی که باعث سلطه یا تقویت اقتصادی امثال اسرائیل می شود، پرهیز گردد. مقام معظم رهبری هم هنگامی که سیاست کلی اقتصاد مقاومتی را صادر می نماید از هر رویه ای که زمینه تسلط اقتصادی قدرت های بیگانه بر کشور را فراهم می آورد، بر حذر می کند

ناصر فخاری در پایان مطالب خود با تبیین ضرورت توسعه هم افزایی و همکاری های اقتصادی کشورهای اسلامی به ویژه در میان جبهه مقاومت، خاطرنشان ساخت: همانگونه که خون یاران واقعی پیامبر(ص) در غزوات و خون اهل بیت(ع) در کربلا موجب آثار بزرگی در جهان شده است؛ قطعا خون مردم غزه هم پیامدهای عظیمی به بار خواهد نشاند و ما مسلمانان باید با تأسی به اهل بیت(ع) و کتاب خدا از مظلومیت زنان و کودکان مسلمان غرب آسیا الهام بگیریم و بر توسعه همکاری های اقتصادی به ویژه گسترش بازارهای اسلامی اهتمام داشته باشیم و با چنین اقداماتی مانع انتفاع این رژیم منحوس و باعث رونق اقتصادی کشورهای مسلمان شویم.