جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

دومین نشست تخصصی هوشمند سازی سازمان اقتصادی کوثر در محل شرکت کشت و صنعت شریف آباد

نشست تخصصی هوشمند سازی

به گزارش روابط عمومی شرکت،دومین نشست کمیته هوشمندسازی سازمان اقتصادی کوثر با حضور مهندس ابراهیم غلامی نایب رئیس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری کشاورزی کوثر، دکتر پژمان امیدمقدمی مدیرکل دفتر هوشمندسازی و تحول اداری، به دعوت شرکت کشت و صنعت شریف آباد در محل مزرعه برگزار شد.

مهندس داود ماندگار سرپرست شرکت کشت و صنعت شریف آباد در ابتدای سخنان خود، ضمن خیر مقدم به مهمانان به ارائه توضیحاتی در خصوص بخش های مختلف این شرکت خصوصاً حوزه دام و زراعت پرداخت. وی با اشاره به سیر صعودی ارزش سهم این شرکت در بورس و همچنین افزایش راندمان تولید و کاهش ریسک، ظرفیت های توسعه‌ای این شرکت و موانع دستیابی به آن را تشرح کرد و به سوالات تخصصی اعضای کارگروه در حوزه های مرتبط پاسخ داد. داود ماندگار در ادامه، آمادگی مجموعه را جهت فراهم نمودن اهداف کمیته هوشمند سازی اعلام کرد و افزود: هدف و رسالت اصلی ما ایجاد بستری مناسب جهت نیل به اهداف اصلی که رسیدن به سود حداکثری و در نهایت خدمت رسانی بهتر و رضایت خانواده های معظم شاهد است که امیدواریم و با هم افزایی و همگرایی بیشتر، این اهداف مهم محقق شود.

در بخش دیگری از دومین نشست تخصصی کارگروه هوشمندسازی سازمان اقتصادی کوثر، مهندس غلامی مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری کشاورزی کوثر نیز با ارائه گزارش عملکرد دو واحد چینه و کشت و صنعت شریف آباد به ارائه برنامه‌های راهبردی برای توسعه این دو شرکت و نیز کمک به رشد تولید پرداخت و گفت: در مسیر تحول آفرینی در صنعت کشاورزی نیاز به هوشمندسازی بیش از گذشته احساس می‌شود و برای تحقق این امر ضروری از مصوبات سازمان پیروی و امور را با جدیت دنبال خواهیم کرد.

لازم به ذکر است مقرر شد اعضای کارگروه هوشمندسازی با هدف احصای موضوعات و چالش‌های موجود در واحدهای زیرمجموعه سازمان اقتصادی کوثر علاوه بر بازدید از شرکت‌های زیرمجموعه نسبت به برگزاری نشست های تخصصی شامل حوزه های آی تی(It)، خوراک دام؛ اتوماسیون تولید و حسابرسی و حسابداری اقدام نمایند.

در بخش پایانی این نشست، معاونین و مدیران ارشد سازمان اقتصادی کوثر و شرکت سرمایه گذاری کشاورزی کوثر، از بخشهای مختلف شرکت کشت و صنعت شریف آباد بازدید و با مدیران ستادی و عملیاتی این شرکت گفتگو کردند.