جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

بزرگداشت روز شهدا

شرکت کشت و صنعت شریف آباد

ولاتحْسبنّ الذّین قتلوا فی سبیل اللّه أمواتاً بل أحیاءٌ عنْد ربّهم یرْزقون

      و کسانی را که در راه خدا کشته شده‌اند، مرده مپندارید؛ بلکه اینان زنده و نزد پروردگارشان متنعم‌اند

شهید در مقایسه با دیگران برترین جایگاه و بالاترین منزلت را نزد پروردگار دارد.
در لابلای جنب و جوش وآستانه ماه مبارک رمضان و علاقه برای آغاز سال جدید نباید یادمان برود که مردانی برای تحقق آرامش امروز ما از گرانبهاترین و بالاترین سرمایه خویش گذشتند و با حضور در جنگ تحمیلی و تحمل سختی ها و دشواری ها در برابر تجاوز و خود خواهی دشمن ایستادند و از مرز و بوم کشور عزیزمان دفاع کردند.
به گزارش روابط عمومی شرکت کشت و صنعت شریف آباد ، دیروز
 یکشنبه ۲۰ اسفند ماه ۱۴۰۲  در آستانه مراسم بزرگداشت مقام شهدا  و تکریم از فرزندان شهید شاغل در مجموعه با حضور علی اصغر منصور خاکی رئیس هیات مدیره کانون جهادگران ، علیرضا یوز باشی مشاورسازمان اقتصادی کوثر ، صادق صدقگو مدیر روابط عمومی هلدینگ کشاورزی کوثر و اعضاء هیات مدیره شرکت در دفتر مرکزی برگزار گردید.
در ابتدا علی چیذری رئیس هیات مدیره شرکت با اشاره به اینکه زنده نگهداشتن یاد شهدا باوری عمیق و اخلاقی است و شهید منزلتی فراملی دارد و جهانیان با هر آیین و مسلکی ایثار و ازجان‌گذشتگی انسان‌های وارسته را می‌ستایند و به مقام آنان ارج می‌نهندو همه در سطوح مختلف مدیریتی ضمن ادای احترام علاوه بر تصمیمات مدیریتی که در راس مجموعه گرفته می شود اولویت دغدغه این عزیزان است و اینکه خانواده های شهدا باید مورد تکریم قرار گیرند
در ادامه علی اصغر منصورخاکی رئیس هیئت مدیره کانون جهادگران که پیش از این فرمانده چندین عملیات جنگ تحمیلی بود ازدوران دفاع مقدس، وحدت، همبستگی و دلسوزی همگانی مردم برای کمک به رزمندگان و کمک رسانی به جبهه ها گفت:  شهدا محور انسجام، وحدت و رشادتند و فرهنگ ایثار و شهادت توسعه همبستگی و همدلی را نه تنها میان ملت ایران بلکه در بین همه ملت‌های آزاده جهان منجر شده است ، همبستگی و اتحاد میان مردم را بیش از گذشته آشکار نمود. بی‌تردید این وحدت و یکپارچگی در دوران دفاع مقدس   در میان انسان‌ها اتحاد را عمیق‌تر می‌ کرد و بی‌تردید چنین موضوعی عامل قدرت‌ و دلگرمی رزمندگان بود.
در تاریخ ایران نام شهدای معزز بی‌شماری به چشم می‌خورد که برای حفظ میهن و آرمان‌های الهی و انقلابی تا پای جان ایستادند و خالق حماسه‌هایی شده‌اند که قلم از وصف ایمان و قهرمانی‌هایشان قاصر است. 

 سید محمود حاج اکبری مدیر عامل و عضو هیئت مدیره حامی و بانی اصلی بزرگداشت این مراسم در پایان ایستاده گفت شهیدان حافظان اقتدار، عظمت، استقلال و شکوه ایران اسلامی هستند.
شرکت کشت و صنعت شریف آباد امروز به خود می‌بالد که به تقدس خون شهیدان و به مدد تدابیر ارزشمند مقام معظم رهبری (مدظله‌العالی) و وجود فرهنگ والای ایثار و شهادت با جدیت یکی از محورهای اصلی فعالیت و تحقق به آن، با همت و تلاش فرزندان شاهد مجموعه حافظ و پیشرو باشیم ومهمترین رسالتی که بر عهده داریم تا وظیفه خود را درست انجام دهیم
اینجانب روز بزرگداشت شهدا را به خانواده معظم شهدا و ایثارگران تبریک و تهنیت عرض می‌نمایم و همراه با کارکنان شرکت در این روز ارجمند با شهیدان عهد می‌بندیم که قدرشناس ایثارشان و حافظ آرمان‌هایشان باشیم.

در ادامه و بخش پایانی مراسم، از همکاران فرزند شهید شاغل شرکت تقدیر بعمل آمد و سایر همکاران نیز در برگزاری فرهنگ کتابخوانی (عنوان کتاب: نیمه پنهان ماه شهید همت بقلم همسر شهید برگزاری مسابقه مصادف با ۱۶ اسفند مصادف با سالروز شهادت ایشان بصورت پرس لاین برگزار گردید و از  برندگان مسابقه نیز تقدیر و هدیه ای برسم یاد بود تقدیم شد.