بخش کرم پوسال(از 1392)

یک کود بیوارگانیک و سالم حاصل فعالیت حیاتی نوعی کرم خاکی است که از مواد آلی کم ارزش موجود در طبیعت تغذیه کرده و آنرا به یک کود اورگانیک ارزشمند تبدیل می کند .

 پرورش کرم خاکیEisenia  fotida   بمنظور تولید کمپوست از سال 92  شروع به فعالیت نموده است.

بخش دیگری در واحد زراعت بعنوان این جانور که با تغذیه از مواد آلی موجود در طبیعت آنرا به کود آلی مغذی تبدیل نموده که باعث اصلاح خصوصیات فیزیکی و شیمیایی خاک شده که باعث خواهد شد علاوه بر قابلیت جذب آب با حجم بالا شرایط مناسب جهت دانه بندی و قدرت نگهداری مواد غذایی مورد نیاز گیاهان را فراهم نماید. این کود حاوی عناصر غذایی بسیار غنی به ویژه ازت بوده که بتدریج در اختیار گیاه قرار می دهد علاوه بر آن حاوی فسفر و پتاسیم بوده که در فعالیتهای حیاتی گیاه نقش اساسی دارند از عناصر میکرو المان  هم حاوی مس ، آهن و … روی و منگنز می باشد که در رشد و نمو محصولات نقش بسزایی را ایفا می نمایند.

درحال حاضر شرکت تولید کننده ورمی کمپوست و پرورش کرم مزبوربوده وآماده فروش جهت کشاورزان و باغداران می باشد.

  • برای دانلود کاتالوگ معرفی محصول بر روی لینک زیر کلیک نمایید.

                                           لینک دانلود

بهترین گزینه برای مصارف آپارتمانی  بدون بو و کاملاً بهداشتی
مکمل غذایی دام ، طیورو آبزیان
امروزه از کرمهای خاکی به صورت زنده و یا خشک به دلیل دارا بودن مواد مغذی فراوان و ترکیبات مناسب اسیدهای چرب و اسیدهای آمینه ، در تغذیه آبزیان وو دام و طیور استفاده می شود . همچنین به دلیل دارا بودن مقدار فراوانی از امگا 3 استفاده از آنرا به نسبت منابع گیاهی متماییز ساخته است . هضم آن بزای آبزیان و طیور راحتر است.

COW_HEN